Основен Бебета на знаменитости Райън Рейнолдс се свързва с дъщеря си Джеймс, 8, на футболен мач за клуба, който е съсобственик: Снимки

Какъв Филм Да Се Види?

Вижте галерията   Блейк Лайвли, Райън Рейнолдс и техните деца   САМО ЗА РЕДАКЦИОННА УПОТРЕБА. Без използване с неоторизирани аудио, видео, данни, списъци с мачове (извън ЕС), лога на клубове/лиги или   Блейк Лайвли пристига на червения килим на Forbes Power Women's Summit on Thursday, September 15 at Jazz at Lincoln Center in New York City.
Forbes Power Women's Summit, New York, United States - 15 Sep 2022
Кредит за изображение: Nigel Keene/ProSports/Shutterstock

Докато по-голямата част от Америка гледаше да види Филаделфия Ийгълс и Канзас Сити Чийфс да си проправят път към Супербоул LVII, Райън Рейнолдс беше обвит в различна марка „футбол“ в неделя (29 януари). 46-годишният Райън гледа как Wrexham A.F.C, уелският футболен клуб, с който е съсобственик Роб МакЕлхени , се изправи срещу английския Sheffield United F.C. във ФА Къп. Райън не беше сам, докато гледаше как отборите играят при вълнуващо равенство: Джеймс Рейнолдс , неговото и Блейк Лайвли 8-годишната дъщеря се присъедини към баща си на трибуните.

Найджъл Кийн/ProSports/Shutterstock

По време на един от най-безгрижните моменти на мача, Джеймс постави шапка на главата на баща й, докато той изглеждаше малко нервен за шансовете на своя отбор. Това беше яростен двубой, като и двата клуба си разменяха водачеството преди последния съдийски сигнал. В един момент Райън стана от мястото си, за да аплодира клуба, викайки силно докато останалите се събраха на домашния терен на Рексман, The Racehorse Ground.

35-годишната Блейк не беше там със съпруга и дъщеря си. Вместо това тя гледа мача от дома им в Лос Анджелис. „Купих ESPN+ днес“, написа тя Instagram история , „само за да гледам как съпругът ми изпитва осакатяващо безпокойство на живо. Струва си. Ако не гледате тази луда [Wrexham] игра в момента, пропускате тези емоции. Те играят време с три лиги по-високо. И в момента печели. Животът няма смисъл.”

Мачът завърши при равенство 3-3. Шефилд Оливър Макбърни вкара във втората минута на мача и на Рексам ще отнеме 48 минути, за да отговори с изравнителния гол, благодарение на Джеймс Джоунс . Рексам изскочи начело, когато Томас О’Конър отбеляза в 61-ата минута, но Оливър Норууд от Шефилд изравни четири минути по-късно. Wrexham беше готов да спечели играта, когато Пол Мълин вкара, но Джон Игън вкара за Шефилд в продълженията, налагайки преиграване.

„Много разочарован. Да допуснеш от един от последните удари в мача от игра на сет е изкормване“, каза нападателят на Рексам Мълин пред BBC, за ESPN . „Ако издържим само срещу десет души, тогава ще приключим. Мислех, че сме по-добрият отбор през целия мач, създавайки положения и изглеждайки опасни на почивката. Ограничихме ги до малко шансове в открита игра.“

ФА Къп е най-старото национално футболно състезание в света. Това е състезание с нокаут (което означава, че губиш и се прибираш вкъщи), а Рексам беше на ръба на разочарованието, което щеше да ги резервира за петия кръг на турнира. Вместо това те ще пътуват до Брамал Лейн на Шефилд Юнайтед за повторение в събота (4 февруари), един ден преди друго голям футболен мач – известен още като Super Bowl LVII.

Райън и Роб МакЕлхени закупи клуба Wrexham през 2020 г . Серия FX, Добре дошли в Рексам , документира поглъщането на клуба от Райън и Роб и изпитанията и премеждията, които идват с професионалния футбол.

Кликнете, за да се абонирате, за да получавате нашия безплатен ежедневен бюлетин на HollywoodLife за да получите най-горещите новини за знаменитости.