Основен Новини за знаменитости Кристиано Роналдо и Лионел Меси се ръкуват преди очаквания футболен мач: Гледайте

Какъв Филм Да Се Види?

Вижте галерията   Ювентус' Cristiano Ronaldo celebrates after scoring during the Italian Serie A soccer match between Juventus FC and Genoa CFC at Allianz stadium in Turin, Italy, 30 October 2019.
Juventus vs Genoa, Turin, Italy - 30 Oct 2019   Кристиано Роналдо от Ювентус
Милан срещу Ювентус, Купа на Италия, футбол, Милано, Италия - 13 февруари 2020 г.   Кристиано Роналдо от ФК Ювентус реагира след първия мач от 16-финалите на Шампионската лига на УЕФА между Олимпик Лион и ФК Ювентус в Лион, Франция, 26 февруари 2020 г.
Olympique Lyon срещу Juventus FC, Франция - 26 февруари 2020 г
Кредит за изображение: Shutterstock

как да обърна телефонно търсене

Вероятно последният път, когато двамата футболни велики се срещат на терена, Кристиано Роналдо и Лионел Меси се състезаваха помежду си в четвъртък, 19 януари, когато Пари Сен Жермен изигра демонстративен мач срещу саудитския Мач на звездите XI в Рияд, столицата на Саудитска Арабия. За да започнат мача, двамата играчи си стиснаха ръцете, предизвиквайки доста шум в социалните медии, а феновете в Twitter полудяха от реакциите им. “ Роналдо ще получи шанс да клатя на ръце на носителя на световната купа, lionel!!!“, пише един във връзка с този на Lionel историческа победа на Световната купа през декември.

Ръкостискането беше просто закачка, тъй като феновете веднага бяха почерпени с невероятно оживена игра, като аржентинското чудо Меси вкара гол в първите три минути! Той пусна топката във вратата след впечатляващ пробив срещу защитниците.

Роналдо обаче отвърна в 33-ата минута, като т Португалският нападател получи дузпа, след като бе изведен в наказателното поле от вратар. Суперзвездата, която се присъедини към отбора на Саудитска Арабия с договор за две години и половина, след като договорът му с Манчестър Юнайтед изтече през ноември, изравни резултата с гола си. Точно преди полувремето Роналдо добави втори гол към автобиографията си.

най-добрият уебсайт за закупуване на модове за вейп
Лионел Меси и Кристиано Роналдо си стиснаха ръцете на мача си през януари 2023 г. (Shutterstock)

Това със сигурност беше мач за вековете, тъй като бизнесмен от Саудитска Арабия плати 2,6 милиона долара на търг за златен билет, за да гледа как двамата велики се изправят един срещу друг, на CNN . Спечелилият билета „Отвъд въображението“ ще присъства на церемонията по откриването, ще гледа мача от завидни места и има шанса да се срещне с Роналдо и Меси. Двата гранда не са се състезавали един срещу друг, откакто Ювентус победи Барселона с 3:0 в Шампионската лига през декември 2020 г.

Между футболните легенди дори си размениха лека прегръдка. (Shutterstock)

Междувременно, в един от последните си мачове във Висшата лига миналия април, Роналдо посвети своя гол 100 на новороден син кой имаше трагично загинал пет дни преди това. Същия ден спортистът се завърна в отбора си след отпуск след него и приятелката му на Джорджина Родригес съобщение за смъртта на бебето им.

Кликнете, за да се абонирате, за да получавате нашия безплатен ежедневен бюлетин на HollywoodLife за да получите най-горещите новини за знаменитости.